סורג אלקטרוני

 
 
קבוצת אבידר רואה עצמה מחויבת לקדמה ולמצוינות בתחום האבטחה, כבר למעלה מ-20 שנה. צוותי העבודה של החברה מנוסים בהתקנת סורגים אלקטרוניים בשלל מפרטים, בהתאם לכל צורך. צוות החברה שמח לבוא לאתר הלקוח, לייעץ בבחירת המוצר המתאים ביותר, והוא מלווה את הלקוח לכל אורך העבודה וגם לאחריה.
 

מאפיינים עיקריים:

 
  • הסורג האלקטרוני מגיע בארבעה דגמים בהתאם לטווחים ולסוגי מפתחים שונים.
  • טווח: עד 8 מטר.
  • הסורג בנוי מחומרים קשיחים במיוחד, על מנת לאפשר עמידות ובטיחות גם בהתקנה חיצונית.
 

 

 
 
 
סורג אלקטרוני
 
 
 
 
להזמנת ייעוץ בבית הלקוח (ללא כל התחייבות!) או לרכישה חייגו: 5375626 - 03
 
סורג אלקטרוני הינו המילה האחרונה בתחום הסורגים, וניתן להתקינו כסורג חיצוני או פנימי. הסורג מספק הגנה היקפית על כל הפתחים שלהמרחב עליו מבקשים להגן. אחד מיתרונותיו של הסורג האלקטרוני הוא שפעילותו מספקת הגנה מחד, אך אינה מפריעה לשגרת החיים בתוך המבנה, כפי שקורה עם מערכות אזעקה מבוססות חיישני תנועה אשר "סורקים" את פנים המבנה.

השימוש בסורגים אלקטרוניים אינו חדש, אולם רק בשנים האחרונות פותחה הטכנולוגיה ברמה כזו אשר הופכת אותם לאמצעי אבטחה ישים, ולעתים אף מועדף. יתרונם של סורגים מסוג זה הוא שהם חשים חדירה בהיקף המרחב המוגן ולא בתוכו. כך, הם מאפשרים תגובה של מערכת האזעקה, כבר בשלב ניסיון הפריצה ולא רק לאחר שהפריצה, למעשה, כבר בוצעה. כמו כן, לסוג הגנה זה יתרון שכן הוא אינו מגביל את חופש התנועה של הנוכחים בתוך המבנה. דבר זה מצמצם גם באופן משמעותי את תופעת "אזעקות השווא", אשר נגרמות כתוצאה משכחה וטעויות אנוש.

לפרטים נוספים, נשמח אם תצרו עימנו קשר, חברת אבידר