מצלמת אבטחה לעסק - חובה לכל בעל עסק בארץ
 
 
 
מצלמת אבטחה לעסק תחסוך הרבה כאב ראש במקרה של פריצה
 
 
 
כל עסק צריך מצלמת אבטחה
 
 
 
 

מצלמת אבטחה לעסק

 
בתי העסק בישראל נאלצים להתמודד עם אתגרים רבים, ואחריהם באים גם הגנבים. ישנם לא מעט אתגרים נתונים, שהם חלק מהסביבה העסקית בישראל, ולכן צריך לקבל את המצב. עם זאת, גנבים זו רעה חולה שאפשר וצריך להילחם בה. ישנן דרכים שונות להתמודד עם גנבות: מצלמת אבטחה, סורגים, אזעקות ועוד.
 

אילו אמצעי מיגון קיימים?

 
אמצעי המיגון הבסיסיים ביותר הם ללא ספק הסורגים. אביזרים אלו פשוטים ולא יקרים במיוחד, וכל בית עסק מצטייד באביזר הזה. הבעיה עם סורגים נעוצה בכך שגנבים "מקצועיים" יודעים היטב איך לפרק אותם, כך שהיעילות שלהם הולכת ויורדת.

אזעקות, ועוד כאלו שמחוברות למוקד, נמנות עם האמצעים המתוחכמים יותר להגנה על בית העסק, הבעיה היא שגם למערכות הללו יש לא מעט פספוסים. כשגנב פורץ לתוך חנות או משרד, מופעל צופר, ונשלחת הודעה למוקד. הסיור יוצא מייד למקום, אך הדבר עדיין משאיר כמה דקות לרשותו של הגנב. בזמן הזה אפשר לקחת ציוד רב למדי ולהספיק לברוח. הרבה גנבים אף מסמנים מבעוד מועד איזה חפץ הם רוצים לגנוב, כך שהם לא זקוקים ליותר מדי זמן לביצוע זממם.
 
מצלמת אבטחה לעסק - מוסיפה לביטחון ולשקט הנפשי
 

הגנה על בית עסק באמצעות מצלמת אבטחה

 
מצלמת אבטחה משמשת בראש ובראשונה כאמצעי הרתעה. באזור המאובטח יש שילוט המיידע את כל באי המקום שהאזור מוגן על ידי מצלמת אבטחה.

המשמעות היא שכל חריגה מנוהלי ההתנהגות המקובלים, לרבות גניבה, תוקלט במצלמות הללו. מרבית האנשים יימנעו מגניבה מעצם החשש שייתפסו במצלמות האבטחה.כמובן שאת המקצוענים המצלמות פחות ידאיגו, והם לא יעצרו את עצם השוד. אך זהו אמצעי ההגנה היחיד שמאפשר לבעל העסק לראות את פניו של הגנב. כאשר בעל העסק ניגש למשטרה עם התמונות הללו, יהיה למשטרה הרבה יותר קל לאתר את הפושע, ובהתאם להחזיר את הרכוש הגנוב.
 
 
מצלמת אבטחה - לחצו על התמונה לעוד פרטים
 
 
 
מצלמת אבטחה לעסק או למפעל או למשרד
 
 
 
מצלמת אבטחה לבית - כדי שתרגישו בטוחים יותר!
 
 
 
 

מה הדרך הטובה ביותר להגן על בית העסק?

 
השיטה הנכונה ביותר להגן על בית עסק היא להשתמש בכל אמצעי העומד לרשות בעליו. בשום פנים ואופן אסור לוותר על סורגים, שכן הם עוזרים לעצור את הגנבים הפחות מקצועיים. כדאי גם להתקין אזעקה המחוברת למוקד, שכן אמצעי זה הוכח ככזה שמצמצם נזקים. מצלמות אבטחה ישלימו את אמצעי ההגנה האחרים, בכך שיסייעו לאתר את הפושע במקרים בהם אכן מתקיימת פריצה.
 

דרישות של חברות ביטוח

 
חברות ביטוח המציעות פוליסות ביטוח לעסקים, מחייבות את בעל העסק לבצע את כל הניתן כדי להגן על העסק שלו. ככל שהעסק מוגן יותר, כן פוליסת הביטוח צפויה להיות זולה יותר. חברות ביטוח רבות ידרשו לא רק סורגים, אלא גם מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה שיגנו על בית העסק.
 
חברת בטחון שירותים אבידר בע"מ מתמחה בהתקנות מצלמת אבטחה, ותשמח להעמיד את כל ניסיונה המקצועי על מנת להגן טוב יותר על בית העסק שלכם.