מצלמת אבטחה למקומות ציבוריים
 
 
 
אנו מתקינים כל מצלמת אבטחה במקצועיות המירבית
 
 
 
מצלמות אבטחה למקומות רגישים מבחינה ביטחונית
 
 
 
 

מצלמות אבטחה

 
בשביל הביטחון של הבית או העסק ובשביל השקט הנפשי - התקן בהקדם מצלמת אבטחה
 

מצלמות אבטחה של אבידר – לכל צורך

 
 
 • העלאת תחושת הביטחון - מצלמות אבטחה הן אמצעי נפוץ ומקובל בכל העולם להעלאת תחושת הביטחון של אדם או של חברה. ישנם סוגים רבים מאוד של מצלמות אבטחה, שניתן להציב בכל מקום שבו יש לקוח שמעוניין במערכת של מצלמות אבטחה. המצלמות מאפשרות ניטור בזמן אמת אחר מה שקורה בשטח או צפייה בדיעבד במה שנראה במצלמות, לאחר מקרים של פריצה או פגיעה בפרטיות.
 
 
 
 
 
מצלמת אבטחה לעסק
 
 
 
 
פורצים או חורשי רע יחשבו פעמיים לפני שהם מגיעים למקום בו יש מצלמות אבטחה, וכך כל אחד שמתקין מצלמה יכול להעלות את תחושת הביטחון שלו בכל הנוגע לביטחון אישי או ביטחון של רכוש.
 
 • מצלמות אבטחה לבית – בבתים פרטיים רבים בישראל מותקנות מצלמות אבטחה, כמו גם בבניינים משותפים רבים. את המצלמות ניתן להציב בחזית הבית, על מנת לראות מי הנכנסים והיוצאים, במעלית של הבניין ועוד. להצבה של מצלמות האבטחה בבתים של לקוחות פרטיים יש שתי מטרות – האחת היא אכן לאפשר יכולת לנטר מי נכנס ומי יוצא מבית מסוים, וכן לחפש עדויות לזהותו של פורץ במידה והתרחשה פריצה כזו. אולם, למצלמות אלו יש תפקיד נוסף ולא פחות חשוב – הרתעה. הוכח כי פורצים נוטים להגיע פחות לבתים בהם מוצבות מצלמות אבטחה .

 • מצלמות אבטחה לעסק – רוב הלקוחות המבקשים מצלמות אבטחה אינם דווקא אנשים פרטיים אלא לקוחות עסקיים. בתי עסק בישראל צריכים להשתמש במגוון שיטות מיגון על מנת להגן על הרכוש של העסק שלהם מפני גנבים, הן גנבים שנכנסים כלקוחות לחנויות והן גנבים שפורצים לחנות מחוץ לשעות הפעילות של העסק. לבתי עסק כאלו מומלץ לעשות שימוש בכמה אמצעי הגנה במקביל ולא להסתפק רק במצלמות, כמו למשל סורגים ומערכות אזעקה מתקדמות. אולם, למצלמות האבטחה יש את היתרון ביכולת שלהם לעקוב אחר המתרחש בכל נקודה בעסק בזמן אמת ולתעד את ההתרחשויות הללו לזמן ארוך.

 

רכישה מותאמת אישית של מצלמות אבטחה

 
 • מרכיבי המערכת – ישנם סוגים רבים מאוד של מצלמות אבטחה, ולפני רכישה של מצלמת אבטחה מומלץ ביותר שתכירו את מרכיבי המערכת של מצלמות האבטחה ואת השיקולים המובילים ברכישה של מצלמות כאלו. מערכת של מצלמות אבטחה מורכבת באופן בסיסי מארבעה חלקים. החלק הראשון הוא כמובן מצלמות האבטחה עצמן עם העדשות של כל מצלמה. החלק השני הוא מערכת ההקלטה של המצלמות. החלק השלישי הוא המוניטור, המסך, עליו מוצגות התמונות הנקלטות במצלמות האבטחה. החלק הרביעי הוא ספקי הכוח למערכת כולה, הכוללת כבלים ואמצעי לאספקת כוח חשמלי למערכת.

 • בחירת סוג המצלמות הנדרשות – עם אבידר כל לקוח יוכל למצוא את מערכת מצלמות האבטחה שמתאימה לו באופן המיטבי. שיקול מרכזי ברכישה של מצלמות אבטחה הוא בחירה בסוג המצלמות. לדוגמא, ישנן מצלמות גלויות שניתן לזהות ויש להן חלק חשוב בהרתעה אותה הזכרנו, וישנן מצלמות שהן דווקא נסתרות וניתן להחביא אותן במגוון דרכים, כגון בתוך שעון, בתור קיר וכדומה. בנוסף, תצטרכו לבחור האם ברצונכם לרכוש מצלמות חיצוניות לבניין, כאלו שיצטרכו להיות עמידות בפני אבק ופגעי מזג אוויר אחרים. כמו כן, סוג העדשה של המצלמה יקבע האם המצלמה תהיה מוכוונת לצילום שטח או לצילום תקריב. כמובן שישנן גם מצלמות שמשלבות בין שני סוגי הצילומים הללו באמצעות יכולת לשנות את הזום במצלמה. זכרו כי ישנה גם אפשרות להוסיף מיקרופון למצלמת אבטחה ובכך תוכלו לא רק לראות את מה שמתרחש אלא גם לשמוע, ולהוסיף נופך חשוב למערכת המצלמות כולה.
 
 
מצלמת אבטחה - אנחנו משווקים, מתאימים ומתחזקים
 
 
 
מומלץ להציב מצלמת אבטחה בכל בית, עסק ומחסן
 
 
 
 
 • חיבור לרשת – דילמה נוספת ברכישה של מצלמות אבטחה הוא החיבור שלהם אחת לשנייה ולמוניטור. ישנה אפשרות של התקנת רשת קווית. רשתות קוויות הן לרוב איכותיות יותר אולם דורשות פריסה של מערכת כבלים בתוך הקירות וברצפה, שיכולה לעלות יותר הן מבחינת זמן ההתקנה והן מבחינת העלות שלה. רשתות אלחוטיות לעומתן הן קלות יותר להתקנה, אולם האיכות שלהן פחות טובה והן זקוקות לחיבור של כל מצלמה בנפרד למקור מתח כלשהו. כמו כן, מערכות אלחוטיות חשופות יותר להפרעות של כל רשת אלחוטית שנמצאת באזור המוגן.

 • מכשירי הקלטה – חלק ממצלמות האבטחה נועדו לזמן אמת בלבד, אולם ברוב המקרים כאשר משהו נקלט בעינה של מצלמת אבטחה, היינו רוצים לשמור תיעוד של צילום זה. עבור תיעוד כזה דרושים מכשירי הקלטה כלשהם שישמרו את המידע בצורה של מערכת ווידאו או מערכת DVR. עליכם לדעת כי ישנו מגוון רחב של אפשרויות הקלטה – מבחינת יכולת דחיסת הנתונים של המכשיר לנפח קטן, אפשרות הצפייה מרחוק בנתונים שנשמרו, איכות ההקלטה עצמה מבחינת רזולוציה וכן קצב שידור הנתונים במהלך ההקלטה ובמהלך הצפייה.

 • מצלמות אבטחה במעגל סגור – מערכת של מצלמות במעגל סגור למעשה מתארת רשת של כמה מצלמות המוצבות במקום מסוים ומאפשרות לצפות במתרחש באזור הכיסוי של המצלמה הן בזמן אמת והן מאוחר יותר באמצעות הקלטה. מערכות כאלו הן לרוב מערכות מתקדמות יותר מבחינה טכנולוגית, ומאפשרות איכות צפייה טובה יותר, חדות צילום גבוהה יותר וזיכרון רב יותר על כל מכשיר הקלטה. במקומות מסוימים שימוש במצלמות כאלו הינו חובה על פי החוק או בכדי לעמוד בדרישות של חברות הביטוח.

 

מדוע כדאי לכם לבחור במצלמות אבטחה של אבידר?

 
 • התאמה אישית לכל לקוח – קבוצת אבידר מתמחה כבר שנים רבות בכל הנוגע לאמצעי מיגון ואבטחה לכל סוגי הלקוחות, פרטיים ועסקיים כאחד. אמצעי ההגנה שלנו כוללים הרבה מעבר למצלמות אבטחה ואתם מוזמנים ליצור אתנו קשר בהקדם כך שנוכל להתאים לכם את מצלמות האבטחה שמתאימות ביותר לצרכים שלכם מבין מגוון האפשרויות שלנו, וכן לספק לכם אמצעי הגנה ומיגון נוספים במידה ותהיו מעוניינים בכך. כמובן שלא כל מצלמת אבטחה מתאימה לכל צורך, ולא כל הלקוחות זקוקים לאותה רמה של אבטחה, ולכן חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו לפני כל רכישה של מצלמות אבטחה.

 • בזכות הקדמה הטכנולוגיתחברת אבידר עומדת בחזית ההתקדמות הטכנולוגית בכל הנוגע לאמצעי מיגון ואבטחה. הקדמה הטכנולוגית היא זו שמעודדת אותנו תמיד לחפש את מצלמת האבטחה הטובה ביותר, זו שתאפשר צילום בכל מקום ובכל תנאי, שתהיה מדויקת יותר עם איכות צילום גבוהה יותר, שתהיה קטנה וקומפקטית יותר וקלה להתקנה, וכמובן – שתהיה ידידותית למשתמש וקלה לתפעול עבור כל לקוח.

 • בזכות הליווי והמחירים הנוחים – חברת אבידר ידועה גם בזכות המחירים הנוחים שלה. אנחנו נעשה הכול כדי שתרגישו שרכשתם את המוצר הטוב ביותר והמתאים ביותר לצרכים שלכם, במחירים המשתלמים ביותר בשוק. כמו כן, חשוב לנו שתדעו שאנחנו אתכם בכל שלב בדרך. אנשי השירות שלנו מצטיינים גם במקצועיות ובמיומנות, גם בשירות אדיב ויעיל במיוחד וגם בדיסקרטיות מלאה לכל לקוח. אנחנו כאן בשבילכם החל משלב בחירת מצלמת האבטחה הטובה ביותר עבורכם, המשך בהתקנה איכותית ומקצועית של מערכת מצלמות האבטחה בבית הפרטי או בעסק שלכם ועד לאחזקה מלאה של המערכת בהמשך, במידה ונדרשים תיקונים או שינויים כלשהם. אנחנו מבטיחים לכם שעם מצלמות האבטחה של אבידר, יש לכם גב בטוח ואתם יכולים לישון בשקט וללא דאגות.
 
 

מצלמת אבטחה - הקלטת וידאו ארוך טווח

 
קבוצת אבידר מתמחה בשיווק, בהתאמה ובאחזקה של מצלמות אבטחה מתקדמות. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה את המילה האחרונה בתחום, לרבות מצלמות במעגל סגור, מצלמות לשידור בזמן אמת, מצלמות עם וידאו הקלטה ארוך טווח, מצלמות נסתרות ועוד. כל מצלמת אבטחה והייחוד שלה.
 
לקריאה נוספת>>> מצלמות במעגל סגור
 
 
 
מצלמת אבטחה - בשביל השלווה הנפשית של כל בית ועסק
 
 
 
 

 

מחירים נוחים וטכנולוגיה חדשנית

 
כדי להעניק ללקוחותיה את מוצרי האבטחה הטובים והמתאימים ביותר לצורכיהם, מפעילה קבוצת אבידר שורה של אנשי מקצוע מיומנים ומסורים. אלה מגיעים אל אתר הלקוח, בוחנים את השטח, מאבחנים את דרישות האבטחה הרלוונטיות על סמך ניסיונם הרב, ומסייעת ללקוח בתכנון מערכת האבטחה המתאימה ביותר לדרישותיו ולתקציבו. כמו כן מלווה החברה את לקוחותיה לכל אורך הדרך, ואף מספקת שירותי תיקונים ואחזקה של מצלמת אבטחה עבור לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ.
 

רוצים ללמוד עוד על מצלמות האבטחה שלנו?

 
אתם מוזמנים לפנות אלינו, ללא כל היסוס, לקבלת עזרה ומידע בנוגע למצלמת אבטחה לבית או לעסק - ואנו נשמח לעמוד לשירותכם ולצרף גם אתכם למשפחת לקוחותינו המרוצים. התקשרו עוד היום: 5375626 - 03
 
 
הצבת מצלמת אבטחה מעלה את תחושת הבטחון
 
 
 
מצלמת אבטחה בוידאו
 
 
 
מצלמות אבטחה של קבוצת אבידר