פיקוח מקסימלי
 
 
 
מצלמות לשידור בזמן אמת
 
 
 
מצלמות לשידור עם חברת אבידר
 
 
 
 

מצלמות לשידור בזמן אמת

 
 
האם אתם יודעים מה באמת מתרחש בעסק שלכם בהיעדרכם? האם אתם יכולים לסמוך ב- 100% על עובדיכם שיבצעו את עבודתם נאמנה, גם כאשר אתם לא נוכחים במקום ומפקחים עליהם בעצמכם? והאם אתם בטוחים שהעסק שלכם מוגן מפני פריצות, גניבות וצרות אחרות? אם גם אתם מעוניינים להשיג פיקוח מלא על הנעשה בעסק שלכם, אתם זקוקים למצלמות לשידור בזמן אמת. מצלמות שכאלו, כמו גם כל מצלמת אבטחה אחרת, תוכלו למצוא אצלנו – בקבוצת אבידר.
 

פיקוח מקסימלי וביטחון אופטימלי

 
קבוצת אבידר מאפשרת לכם לאבטח את העסק שלכם בצורה אופטימלית וליהנות מפיקוח מלא על הנעשה בתחומו בכל שעות היממה. הודות למצלמות לשידור בזמן אמת תוכלו לעקוב אחר הנעשה בכל פינה בעסק שלכם, גם כשאתם אינכם נוכחים במקום ואפילו מחוץ לשעות הפעילות של העסק. מצלמות לשידור בזמן אמת יספקו לכם תמונה חדה וברורה של כל פינה בעסק, וישדרו לכם את הנעשה בשידור חי. כך תוכלו להגיב באופן מיידי לכל תנועה חשודה, עבירה או בעיה המתעוררת בשטח.

 

 
 
 
מצלמות לשידור בזמן אמת
 
 
 
 

המומחיות שלנו, השקט הנפשי שלכם

 
קבוצת אבידר הינה חברת אבטחה ותיקה ומקצועית המעמידה לרשות לקוחותיה למעלה מ- 20 שנות ניסיון ומוניטין בתחום האבטחה. החברה מספקת מגוון רחב של מוצרים ושירותים בתחום, לרבות מצלמות אבטחה ומצלמות לשידור בזמן אמת. הודות לצוות המקצועי והמיומן שלה, כמו גם לטכנולוגיה המתקדמת שברשותה, היא יכולה לספק לכם ביטחון מקסימלי ושקט נפשי יקר מפז.
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של קבוצת אבידר, שכבר נהנים ממצלמות לשידור בזמן אמת. לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ מקצועי – צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.
 
להזמנת ייעוץ בבית הלקוח (ללא כל התחייבות!) או לרכישה חייגו: 5375626 - 03