שירותי שמירה בתחנות רכבת ישראל
 
 
 
אבטחת נמלי התעופה
 
 
 
שירותי שמירה מקצועיים
 
 
 
 

מאבטחים

 
מחפשים מאבטחים שיעניקו לכם תחושה של ביטחון?
מנהלים עסק מצליח וזקוקים לשירותי מאבטחים בהתאם לדרישות החוק?
 
להזמנת שירותים ממאבטחים מקצועיים חייגו 5375626 - 03
 
 

אנו מספקים מאבטחים למגוון משימות

 
• מאבטחים לטיולים

• אבטחת אירועים

• אבטחה לצרכים רפואיים

• אבטחה לצרכים עסקיים

• אבטחה בהתאם לדרישה של חברות ביטוח

• ועוד
 
 
 
מאבטחים ברכבת
 
 
 
 
 

הכשרה של מאבטחים

 
קבוצת אבידר אינה מתפשרת על הכשרתם של מאבטחיה. חלק גדול מעובדינו הינם בוגרי יחידות קרביות. בנוסף, אנו מקפידים על אימונים תקופתיים לכל המאבטחים במטרה לרענן הנחיות ולשמור על כושר עבודה גבוה. בזכות ההכשרה והידע הצבאי הקודם, העובדים שלנו תמיד מוכנים לכל הפתעה ויודעים איך לפעול נכון בכל סיטואציה. היעילות הרבה של מאבטחים שאומנו על ידינו תבטיח לכם רמת ביטחון גבוהה יותר.
 
 
 
מאבטחים מיומנים ומקצועיים בחברת החשמל
 
 
 
 

התאמה של מאבטחים לכל משימה

 
אנו מעסיקים מאבטחים מכל הרמות, ומספקים שירות למגוון צרכים. אצלנו תמצאו מאבטחים שיענו היטב לדרישות אבטחה של חברות ביטוח, כמו גם תקבלו מענה לאבטחת אירועים בהתאם לדרישות החוק. חשוב לזכור שהפנייה לשירותי אבטחה מתבצעת לעתים קרובות לאו דווקא בשל רצונו של הלקוח, אלא מתוך הכרח, בין אם כזה הנובע מהחוק והן בשל דרישות של חברות ביטוח. אנו נוהגים לספק את המענה לכל צורכי האבטחה של לקוחותינו ללא חריגות.
 
 
מאבטחת בודקת שהכל כשורה
 
 
 
מאבטח בנתב"ג
 
 
 
מאבטחים במחסומים לבדיקה ופיקוח
 
 
 
 

מאבטחים שמצוידים היטב

 
כל המאבטחים שלנו מצוידים בתלבושת אחידה המתאימה למשימה שהם מבצעים. כמו כן יש להם אמצעי קשר ונשק (במידת הצורך), כאשר כל הציוד פעיל ומוכן לשימוש מיידי. במקרים בהם יש צורך במשימות אבטחה חמושות, המאבטחים שלנו מצוידים בנשק איכותי, יש להם רישיון נשיאת נשק בהתאם לחוק, והם יודעים להשתמש בו בצורה יוצאת מהכלל. אנו מציידים את עובדינו בכל הדרוש להם לביצוע העבודה שאתם מטילים עליהם בצורה הטובה ביותר.

חברת אבידר בעלת ותק וניסיון רב בהכשרת מאבטחים והשמתם בפרויקטים השונים.