אבידר - מחברות האבטחה המובילות בארץ
 
 
 
חברת אבטחה ברכבת ישראל
 
 
 
חברת אבטחה בנמלי שדות התעופה
 
 
 
 
 

אודות חברת אבטחה אבידר

 
קבוצת אבידר הוקמה כקבוצה דינמית בשנת 1987, ומספקת מגוון רחב של שירותים, ביניהם: שירותי אבטחה ושמירה, ניקיון ואחזקה, מוקד אזעקות (רמה א'), מצלמות במעגל סגור, תפעול וניהול פרויקטים, שירותי רפואה ואבטחה בטיולים, אספקת כוח אדם כללי למגוון משרות, ניהול בניינים ושירותי דואר ועוד. בכל תחומי עיסוקה מקפידה החברה לספק ללקוחותיה שירות אמין ויעיל לשביעות רצונם המלאה.

קבוצת אבידר הינה מחברות האבטחה הטובות והגדולות בארץ (בין חמשת החברות המובילות בתחום). כל אנשיה מיומנים ומאומנים במקצועם, דבר המבטיח את יכולת החברה לספק מענה לכל דרישה של לקוחותיה בכל תחומי עיסוקה. החברה מספקת את שירותיה לגופים גדולים ורגישים, ומעסיקה כיום אלפי עובדים המקבלים את כל התנאים הנהוגים במשק ומבוטחים בביטוח חבות מעבידים / סיכוני צד ג' ואחריות מקצועית.
 
 
 
אבידר - חברת אבטחה
 
 
 
 

קרא על

 
 
 

מדוע חברת אבטחה אבידר?

 
  • חברת שמירה אבידר מפעילה מוקד אזעקות (רמה א') 24 שעות ביממה.
  • קבוצת אבידר הינה חברת אבטחה בעלת מנגנון יעיל ואיכותי למיון והשמת עובדים. מנגנון זה מאפשר לנו לברור בקפדנות את עובדינו, ללא פשרות, ולהתאימם נכונה לצורכי הלקוח.
  • גיוס כוח האדם לחברתנו מתבצע על ידי צוות מיומן ומקצועי. המועמדים לעבודה עוברים תהליכי מיון על ידי ועדות קבלה, בדיקת הרשאה לנשיאת נשק ומבחני התאמה, טרם קליטתם והצבתם במשימות האבטחה.
 
  • עובדי חברת שמירה אבידר בעלי הופעה נאה, לבושים במדי החברה, שולטים בשפה העברית, ערניים, אדיבים, אמינים ומיומנים בתפקידם.
  • קבוצת אבידר דואגת לעתודת עובדים, אשר לומדים את צורכי הלקוח ויכולים לספק מענה מיידי, בזמן היעדרות של אחד העובדים הקבועים.
  • לא נוצר יחס של עובד ומעביד בין העובדים לבין הלקוח.
 
 
 
מאבטחים מיומנים ומנוסים בזמן אבטחת אירוע
 
אבידר מכשירה מאבטחים למטרת אבטחה בחברות והמוסדות המובילות בארץ
 
 
 
 

אבידר לשירותכם

 
זכרו! רק בפנותכם אלינו, חברת אבטחה ותיקה, חזקה ואמינה כאבידר, תוכלו להבטיח לעצמכם את השירות הטוב ביותר – 24 שעות ביממה, כל השנה! אבטחה מקצועית למגוון גופים, מוסדות ובעלי עסקים.

לפירוט לקוחות חברתנו לחץ כאן