התקנת מצלמות אבטחה למקומות ציבוריים
 
 
 
באזורים רגישים ביטחונית חובה להתקין מצלמות אבטחה לכל מקרה
 
 
 
 התקנת מצלמות אבטחה למעקב אחר נוסעים
 
 
 
 

התקנת מצלמות אבטחה

 

רוצים לשמור על ביטחונה של כל המשפחה?
הזמינו עוד היום התקנת מצלמות אבטחה!
לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו 5375626 - 03 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

התקנת מצלמות אבטחה - כדי שתוכלו לישון בשקט

 
אנו חיים בעידן שהדבר שמאפיין אותו בצורה הבולטת ביותר הוא הקדמה הטכנולוגית שרק הולכת ומשתפרת כל הזמן. לצד קדמה זו, עם או בלי קשר ישיר אליה, הולכים ומתרבים מעשי הפשע והאלימות המתרחשים בארץ. כך למשל היום אנחנו שומעים הרבה יותר על פריצות לבתים ולבתי עסק, מעשים שמסתיימים הרבה פעמים באובדן של רכוש רב ולפעמים גם בצורות יותר קשות. אם אתם מעוניינים להגן על עצמכם ועל בני ביתכם ככל שניתן, כדאי שתחשבו על התקנת מצלמות אבטחה, שבהחלט יכולה לאפשר לכם לישון בשקט.
 
 
מצלמות אבטחה של קבוצת אבידר
 
 
 
התקנת מצלמת אבטחה צריכה להתבצע ע"י מומחים
 
 
 
 

הגנה באמצעות מעקב

 
כדי להעניק ללקוחותיה את מוצרי האבטחה הטובים והמתאימים ביותר לצורכיהם, מפעילה קבוצת אבידר שורה של אנשי מקצוע מיומנים ומסורים. אלה מגיעים אל אתר הלקוח, בוחנים את השטח, מאבחנים את דרישות האבטחה הרלוונטיות על סמך ניסיונם הרב, ומסייעת ללקוח בתכנון מערכת האבטחה המתאימה ביותר לדרישותיו ולתקציבו. כמו כן מלווה החברה את לקוחותיה לכל אורך הדרך, ואף מספקת שירותי תיקונים ואחזקה של מצלמת אבטחה עבור לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים בכל רחבי הארץ.
 
 

רוצים ללמוד עוד על מצלמות האבטחה שלנו?

 
לפעמים אין צורך לבצע התקנת מצלמות אבטחה אמיתיות, ומספיק להתקין מצלמות דמה. זאת משום שהרבה פעמים כאשר פורץ או מטפל/ת רואים מצלמה, אין באפשרותם לדעת אם היא באמת מצלמת אם לאו. עצם החשש יכול למנוע מהם לבצע את המעשה שתכננו לבצע, וכך אתם ובני ביתכם נשארים מוגנים וגם חוסכים בהוצאות.
 

היכן מתקינים?

 
התקנת מצלמות אבטחה צריכה להתבצע במקומות המועדים לפורענות. כך למשל, אם אתם חוששים מפריצות עליכם לוודא שלפחות מצלמה אחת מותקנת בכניסה לבית. חשוב להבטיח שלמצלמה יש "שדה ראייה" רחב, ושהיא יכולה לקלוט את כל האזורים שמהם עלולה להתרחש פריצה. אם אתם חוששים מהתנהגות לא נאותה של מטפל/ת, מנקה או אדם אחר הנמצא אצלכם בבית בהעדרכם, מומלץ להתקין את המצלמות בחדרים בהם הם נמצאים חלק גדול מהזמן.
 
 
 
אנו מתמחים בתחום התקנת מצלמות אבטחה
 
 
 
 

אבידר אבטחה לשירותכם

 
חברת אבידר מתמחה בתחום של התקנת מצלמות אבטחה. המומחים שלנו ישמחו לסייע לכם לבחור במערכת המתאימה ביותר לצורכיכם ולספק לכם ייעוץ מקצועי בכל הנוגע למיקום הטוב ביותר של רכיביה.
 
אז אם אתם רוצים להיות בטוחים באמת – צרו עמנו קשר עוד היום בטל' 5375626 - 03
או דרך האתר ונשמח לספק לכם שירות בטוח.