אנו מספקים את המאבטחים הטובים ביותר לאבטחת אירועים המוניים
 
 
 
מאבטח באירוע המוני בזמן עבודה
 
 
 
אבטחת אירועים המוניים כמו טקסים ומופעי תרבות
 
 
 
 

אבטחת אירועים המוניים ואירועי ספורט

 
מפיקים ומארגנים אירוע רב משתתפים? מחפשים אבטחה אמינה ומקצועית?

באבידר נספק לכם מאבטחים, סדרנים וציוד לאבטחת אירועים המוניים!

התקשרו עכשיו 5375626 - 03 ונשמח לעזור
 

אבטחת אירועים המוניים

 
אירועים המוניים טומנים בחובם אחריות על מספר גדול של אנשים וגישת האבטחה צריכה להיות בהתאם. מרבית האירועים מסוג זה נמשכים שעות ארוכות ותשומת הלב צריכה להיות מוקפדת לכל אורך האירוע. בקבוצת אבידר עושים הכל על מנת שהאירוע יעבור ללא תקלות ודואגים לרמת אבטחה גבוהה ביותר.

חברתנו נמצאת ברמת פריסה ארצית, דבר המאפשר גיוס מאבטחים/שומרים/סדרנים לאבטחת אירועים, מופעים, אירועי ספורט וכדומה בכל רחבי הארץ. מצבת כוח האדם בקבוצת אבידר מונה מאות סדרנים/מאבטחים מוכשרים בכל הרמות לאבטחת אירועים.
 
 

בחברתנו קיימים כלל האמצעים הדרושים לצורך קיום ואבטחת אירועים:


• ניידות
• לבוש מגוון (בהתאם לאופי האירוע)
• מכשירי קשר
• מירסים
• מגנומטרים
• נמורטרים
• עוד מגוון רחב של אמצעים.

 
 
 
אבטחת אירועים
 
 
 
 
בחברתנו קיים מוקד אשר מאפשר שליטה של 24 שעות במאבטחים אשר מאבטחים בעמדות השונות בכל רחבי הארץ - מוקד זה עומד גם לשירות כלל הלקוחות והמפיקים.קבוצת אבידר מנוהלת על ידי מנהלים בעלי רקע עשיר וניסיון רב בניהול אירועים מורכבים והמוניים. כל אחד מהמנהלים עבר הכשרה מקיפה תוך דגש על שיתוף פעולה מלא בהתאם לדרישות משטרת ישראל.
 

אבטחת אירועי ספורט

 
חוק הספורט החדש העביר את האחריות לניהול אירוע ספורט לידי חברות האבטחה , העברת האחריות לחברות האבטחה מחייבת הערכות של חברה טובה, אמינה, עם כוח אדם איכותי ומקצועי - וזאת כדי להתמודד עם הקשיים בניהול אירוע ספורט וכל זאת במטרה שלא לפגוע במהלך התקין של חווית האירוע .

באמצעות מגוון רחב של אמצעים אנו פועלים לשמור על הסדר הטוב: שימוש בניידות, לבוש בהתאם לאופי האירוע, ריבוי מכשירי קשר, מירסים, מגנומטרים, נמוטרים ועוד.

לקוח יקר, זכור: רק בפנייתך לקבוצה ותיקה, חזקה ואמינה כאבידר אתה יכול להבטיח לעצמך את השירות הטוב ביותר 24 שעות ביממה.